Přeskočit navigaci

Muzeum bezpečnostních sborů Habartov

Aktualita: bjvkyl dnmjfvklj

Praesent id justo in neque elementum ultrices. Fusce dui leo, imperdiet in, aliquam sit amet, feugiat eu, orci. Nam sed tellus id magna elementum tincidunt. Nullam rhoncus aliquam metus. Vivamus ac leo pretium faucibus. Praesent id justo in neque elementum ultrices. Vestibulum erat nulla, ullamcorper nec, rutrum non, nonummy ac, erat. Nullam justo enim, consectetuer nec, ullamcorper ac, vestibulum in, elit. Vivamus porttitor turpis ac leo. Maecenas aliquet accumsan leo.

Zanechte komentář

Můžete použít Texy! formátování.

Kontakty:

Městské kulturní středisko Habartov, p.o.

(provozovatel muzea)

Internet: www.mks-habartov.cz

Internet: www.muzeum-habartov.eu

Sídlo muzea:

Národní 400

357 09 Habartov

Představitelé muzea:

Petra Šístková - ředitelka

tel.: 725729554

petra.sistkova@muzeum-habartov.eu

Bc. Jiří Převrátil - kurátor
tel.: 722466159
jiri.prevratil@muzeum-habartov.eu

Kudy k nám:

© Text 2015 Bc. Jiří Převrátil za Muzeum bezpečnostních sborů Habartov. © Design 2015 Bc. Jiří Převrátil. Všechna práva vyhrazena.
Vyrobil v roce 2015 Bc. Jiří Převrátil | email: jiri.prevratil@muzeum-habartov.eu | RSS | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek