Přeskočit navigaci

Muzeum bezpečnostních sborů Habartov
Knihovna

Projekt „Přestavba objektu ZŠ na muzeum, infocentrum a knihovnu Habartov – Kluč, Národní 400“, jak už sám názem napovídá, v sobě zahrnuje nejen vytvoření muzea.  Po dokončení přestavby bývalé základní školy se v roce 2009 do budovy, ve které muzeum sídlí, přestěhovala i městská knihovna, která se do té doby nacházela v nevyhovujících prostorách Městského úřadu.

Knihovna se tak díky novému a modernímu prostředí, stala důstojným místem pro návštěvníky, a je místní branou do světa vědomostí a základním předpokladem celoživotního vzdělávání, nezávislého rozhodování a kulturního rozvoje jednotlivců i společenských skupin.

V naší knihovně usilujeme o to, aby byla trvale vnímána jako samozřejmá a podstatná součást kulturního a společenského života obce, aby nabízela svým návštěvníkům bohaté knižní sbírky a kvalitní služby. Přáli bychom si, aby knihovny vůbec zůstaly i nadále otevřené, vždy nablízku a snadno dosažitelné – prostě vstřícné a orientované na své uživatele.


Kontakty:

Městské kulturní středisko Habartov, p.o.

(provozovatel muzea)

Tel.: 352 682 360

Internet: www.mks-habartov.cz

Internet: www.muzeum-habartov.eu

Sídlo muzea:

Národní 400

357 09 Habartov

Představitelé muzea:

Petra Šístková - ředitelka

tel.: 725729554

petra.sistkova@muzeum-habartov.eu

 

Bc. Jiří Převrátil - kurátor
tel.: 722466159
jiri.prevratil@muzeum-habartov.eu

Kudy k nám:


© Text 2015 Bc. Jiří Převrátil za Muzeum bezpečnostních sborů Habartov. © Design 2015 Bc. Jiří Převrátil. Všechna práva vyhrazena.
Vyrobil v roce 2015 Bc. Jiří Převrátil | email: jiri.prevratil@muzeum-habartov.eu | RSS | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek