Přeskočit navigaci

Muzeum bezpečnostních sborů Habartov
Nabídka přednášek

Naše muzeum není jen místem, kde najdete stálou expozici věnovanou událostem roku 1938. Aktivně se snažíme přistupovat k vybraným historickým tématům a na podporu naší snahy organizujeme celou řadu přednášek, na které se můžete přijí podívat a poslechnout si zasvěcený výklad přednášejících, kteří k nám jezdí ze všech koutů České republiky.

V minulosti tak u nás přednášel například JUDr. Michal Dlouhý, který je duchovním otcem oblíbeného televizního seriálu z produkce České televize Četnické humoresky. Neméně zajímavá byla přednáška pana Jiřího Rulce, autora knih mapujících dějiny služební kynologie, které v České republice vyšly pod příznačným názvem „Ďejiny služební kynologie“ a „Dějiny československé služební kynologie“.

Stejně tak spolupracujeme s mnoha regionálními historiky např. s Bc. Tomášem Herajtem, autorem knihy „Historie policie v letech 1918-1945, Policejní ředitelství v Plzni“ nebo s PhDr. Vladimírem Bružeňákem, autorem aktuální knihy „Ve stínu Krušných hor“.

Svými přednáškami příspívá do shora uvedeného portfolia přednáše i kurátor sbírek  Muzea bezpečnostních sborů Habartov, Bc. Jiří Převrátil.

Fotogalerie plakátů dríve organizovaných přednášek


Kontakty:

Městské kulturní středisko Habartov, p.o.

(provozovatel muzea)

Tel.: 352 682 360

Internet: www.mks-habartov.cz

Internet: www.muzeum-habartov.eu

Sídlo muzea:

Národní 400

357 09 Habartov

Představitelé muzea:

Petra Šístková - ředitelka

tel.: 725729554

petra.sistkova@muzeum-habartov.eu

 

Bc. Jiří Převrátil - kurátor
tel.: 722466159
jiri.prevratil@muzeum-habartov.eu

Kudy k nám:


© Text 2015 Bc. Jiří Převrátil za Muzeum bezpečnostních sborů Habartov. © Design 2015 Bc. Jiří Převrátil. Všechna práva vyhrazena.
Vyrobil v roce 2015 Bc. Jiří Převrátil | email: jiri.prevratil@muzeum-habartov.eu | RSS | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek