Přeskočit navigaci

Muzeum bezpečnostních sborů Habartov
Naši partneři

Bez silných a spolehlivých partnerů by naše muzeum nemohlo fungovat, a my se spoléháme na již několik let vybudouvanou důvěru mezi všemi, kteří se od počátku na projektu „Přestavba objektu ZŠ na muzeum, infocentrum a knihovnu Habartov – Kluč, Národní 400“ od počátku podílejí.

Obrovský dík náleží našemu zřizovateli, kterým není nikdo jiný, než Město Habartov. Bez jeho podpory, bez pomoci pracovníků Městského úřadu, dále zastupitelů bychom se neobešli.

Dalším naším významným partnerem je Česká společnost přátel vojenské historie, o.s., která v muzeu organizuje celou řadu doprovodných akcí jako např. obnovené Muzejní noci nebo tématické přednášky. Členové tohoto spolku navíc zajišťují odbornou průvodcovskou činnost, která je v muzeu organizována každou druhou sobotu v měsíci. Přítomný průvodce je navíc vždy oblečen do jedné z historických uniforem.

Mezi dalšími partery určitě patří také Muzeum Sokolov nebo z.s. Prapor SOS Falknov nad Ohří.

Chcete-li nás podpořit jakýmkoliv způsobem, nebo se stát rovnou naším partnerem, tak nás neváhejte kontaktovat. Předem děkujeme za každou pomocnou ruku.


Kontakty:

Městské kulturní středisko Habartov, p.o.

(provozovatel muzea)

Tel.: 352 682 360

Internet: www.mks-habartov.cz

Internet: www.muzeum-habartov.eu

Sídlo muzea:

Národní 400

357 09 Habartov

Představitelé muzea:

Petra Šístková - ředitelka

tel.: 725729554

petra.sistkova@muzeum-habartov.eu

 

Bc. Jiří Převrátil - kurátor
tel.: 722466159
jiri.prevratil@muzeum-habartov.eu

Kudy k nám:


© Text 2015 Bc. Jiří Převrátil za Muzeum bezpečnostních sborů Habartov. © Design 2015 Bc. Jiří Převrátil. Všechna práva vyhrazena.
Vyrobil v roce 2015 Bc. Jiří Převrátil | email: jiri.prevratil@muzeum-habartov.eu | RSS | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek