Přeskočit navigaci

Muzeum bezpečnostních sborů Habartov
Plánované akce

Muzejní noc 2016 | 11. 6. 2016

Již od doby, kdy bylo Muzeum bezpečnostních sborů Habartov společně s jeho dalšími součastmi otevřeno, je v muzeu organizována tzv. muzejní noc, při které je vstup do muzea umožněn návštěvníků zcela zdarma. Muzejní noc je navíc doplněna bohatým doprovodným programem, který je určen pro širokou veřejnost. Vaše děti tak mohou soutěžit v branných disciplínách a odměnou jim bude projížďka v historické vojenské technice. Dospělí se potom mohou podívat na různé scénky motivované činností bezpečnostních sborů. To a ještě více najdete na naší muzejní noci, kterou organizuje Česká společnost přátel vojenské historie, o.s.

Hudba za muzeem 2016 | termín bude dodán

Za muzeem se nachází překrásný prostor bývalé školní zahrady, který již několik let využíváme k organizaci hudebního festivalu Hudba za muzeem. Informace o nadcházejícím ročníku naleznete na samostaných plakátech a rovněž i zde.

Letní kino za muzeem 2016 | termín bude dodán

I přiští rok budeme za muzeem kromě hudební produkce organizovat i produkci filmovou. Připravujeme rozsáhlou změnu konceptu a vy se tak můžete těšít na filmové novinky nebo i na filmy pro „pamětníky.“

O dalších plánovaných akcích vás budeme průběžně informovat prostřednictvím těchto stránek nebo facebooku.


Kontakty:

Městské kulturní středisko Habartov, p.o.

(provozovatel muzea)

Tel.: 352 682 360

Internet: www.mks-habartov.cz

Internet: www.muzeum-habartov.eu

Sídlo muzea:

Národní 400

357 09 Habartov

Představitelé muzea:

Petra Šístková - ředitelka

tel.: 725729554

petra.sistkova@muzeum-habartov.eu

 

Bc. Jiří Převrátil - kurátor
tel.: 722466159
jiri.prevratil@muzeum-habartov.eu

Kudy k nám:


© Text 2015 Bc. Jiří Převrátil za Muzeum bezpečnostních sborů Habartov. © Design 2015 Bc. Jiří Převrátil. Všechna práva vyhrazena.
Vyrobil v roce 2015 Bc. Jiří Převrátil | email: jiri.prevratil@muzeum-habartov.eu | RSS | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek